• Ново
  Велосипед MAX SPACEX - FIX VIOLET 10.0 20"
  Велосипед MAX SPACEX - FIX VIOLET 10.0 20"

  Велосипед MAX SPACEX - FIX VIOLET 10.0 20"

  Напиши рецензија (0)
  7.999 ден.
  9.990 ден.
  Заштеди 1.991 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  Метален рам 11.5″

  Висококвалитетни гуми Wanda 20″×1.95

  Полу алуминиумски рачки за кочници

  BMX гидан

  Vader седиште со М6 Qick

  Release

  Метални бандажи 20″

  Гаранција 1 година

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  Метален рам 11.5″

  Висококвалитетни гуми Wanda 20″×1.95

  Полу алуминиумски рачки за кочници

  BMX гидан

  Vader седиште со М6 Qick

  Release

  Метални бандажи 20″

  V-brake Алуминиумски кочници

  Средна осовина со затворен касетен систем

  Шифтери на заден менувач-Брзо менување (Rapid Fire 7 speed)

  Полу метални педали со лагери

  Гаранција 1 година

  803825
  48 производи

  Специфични референци

  Ново

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Велосипед MAX SPACEX - FIX VIOLET 10.0 20"

  16 други производи во иста категорија:

  Велосипед MAX SPACEX - FIX VIOLET 10.0 20"

  7.999 ден.
  9.990 ден.
  Заштеди 1.991 ден.
  со ДДВ