• Ново
  Детски Велосипед VISITOR FOX244
  Детски Велосипед VISITOR FOX244
  Детски Велосипед VISITOR FOX244
  Детски Велосипед VISITOR FOX244

  Детски Велосипед VISITOR FOX244

  Напиши рецензија (0)
  9.999 ден.
  10.999 ден.
  Заштеди 1.000 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  бренд: visitor

  боја: црна, неон зелена

  материјал: челик

  димензија на тркала: 24 inch

  величина на рамот : 13''

  за возраст од 10 до 12 години

  број на брзини: 18

  висина на возач: 132-155cm 

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
  1240011
  50 производи

  Специфични референци

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Детски Велосипед VISITOR FOX244

  16 други производи во иста категорија:

  Детски Велосипед VISITOR FOX244

  9.999 ден.
  10.999 ден.
  Заштеди 1.000 ден.
  со ДДВ