• Ново
  Детски Велосипед PLA161 Venera Bike-VISITOR
  Детски Велосипед PLA161 Venera Bike-VISITOR
  Детски Велосипед PLA161 Venera Bike-VISITOR
  Детски Велосипед PLA161 Venera Bike-VISITOR

  Детски Велосипед PLA161 Venera Bike-VISITOR

  Напиши рецензија (0)
  6.999 ден.
  7.999 ден.
  Заштеди 1.000 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  Велосипедот може да се пофали со челична рамка која е ергономски дизајнирана да одговара на анатомијата и биомеханиката на детето, што го прави овој велосипед удобен, бидејќи обезбедува рамнотежа на детето додека вози. Седиштето на познатиот бренд Monte Grappa гарантира удобност при возењето.Помошните тркала имаат за цел да го подготват детето за возење на две тркала, овој велосипед оди чекор понатаму, а вклучува и рачна сопирачка, со цел да го научи детето да го запре велосипед правилно. Ладни бои и фасцинантен изглед, е она што прво ќе го забележите на овој велосипед. Систем за контра сопирање со задна педала, овозможува лесна контрола на сопирањето на детето.

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  бренд: visitor


  боја: црна, неон жолта


  материјал: челик


  димензија: 16 inch


  возраст на детето: oд 5 до години


  број на брзини : 1


  висина на возачот: 105-125cm (16")


  внатрешна висина на нозе: 43-58 cm


  големина на рам: 9 inch

  1160006
  50 производи

  Специфични референци

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Детски Велосипед PLA161 Venera Bike-VISITOR

  16 други производи во иста категорија:

  Детски Велосипед PLA161 Venera Bike-VISITOR

  6.999 ден.
  7.999 ден.
  Заштеди 1.000 ден.
  со ДДВ