• Ново
  Детски велосипед MAX MOTORCYCLE 16" 10.0 син
  Детски велосипед MAX MOTORCYCLE 16" 10.0 син

  Детски велосипед MAX MOTORCYCLE 16" 10.0 син

  Напиши рецензија (0)
  7.799 ден.
  8.799 ден.
  Заштеди 1.000 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  Големина на тркала: 16″

  Предна и задна “Caliper” кочница

  Пластичен украсен штитник за ланецот

  Преден и заден браник

  Ергономско седиште

  Висококвалитетни гуми “Wanda”

  Помошни тркала

  Шише за водa

  Украсно ѕвонче

  ГРАТИС РАЧКА СО ЗВУК НА МОТОР

  Гаранција 1 година

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
  803822
  50 производи

  Специфични референци

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Детски велосипед MAX MOTORCYCLE 16" 10.0 син

  16 други производи во иста категорија:

  Детски велосипед MAX MOTORCYCLE 16" 10.0 син

  7.799 ден.
  8.799 ден.
  Заштеди 1.000 ден.
  со ДДВ