• Ново
  Детски велосипед MAX PINKI 10.0 16
  Детски велосипед MAX PINKI 10.0 16

  Детски велосипед MAX PINKI 10.0 16

  Напиши рецензија (0)
  4.699 ден.
  5.699 ден.
  Заштеди 1.000 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  Големина на тркала 16″

  Предна и задна “Caliper” кочница

  Пластичен украсен штитник за

  ланецот Ергономско седиште

  Преден браник

  Корпа позади и напред

  Украсни реси на гидан

  Помошни тркала

  Украсно ѕвонче

  Висококвалитетни гуми “Wanda

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
  803811
  50 производи

  Специфични референци

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Детски велосипед MAX PINKI 10.0 16

  16 други производи во иста категорија:

  Детски велосипед MAX PINKI 10.0 16

  4.699 ден.
  5.699 ден.
  Заштеди 1.000 ден.
  со ДДВ