• Ново
  Велосипед MAX STAMENA-FS yellow 10.0 27.5"
  Велосипед MAX STAMENA-FS yellow 10.0 27.5"

  Велосипед MAX STAMENA-FS yellow 10.0 27.5"

  Напиши рецензија (0)
  9.999 ден.
  11.490 ден.
  Заштеди 1.491 ден.
  со ДДВ
  На залиха
  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  Метален рам 17

  Висококвалитетни гуми Wanda 27.5×1,95

  Полу Алуминиумски рачки за кочници со менувач

  Vader Comfort Lady седиште со М6 Quick Release Дупли

  Aлуминиумски бандажи

  Предна вилушка со амортизер

  Предна и задна Disk кочница Средна

  Oсовина со затворен касетен систем

  Шифтери на преден менувач-Брзо менување (Rapid Fire)

  Шифтери на заден менувачБрзо менување (Rapid Fire 21 speed)

  Полу метални педали со

  803841
  50 производи

  Специфични референци

  Ново

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Велосипед MAX STAMENA-FS yellow 10.0 27.5"

  16 други производи во иста категорија:

  Велосипед MAX STAMENA-FS yellow 10.0 27.5"

  9.999 ден.
  11.490 ден.
  Заштеди 1.491 ден.
  со ДДВ