Женски велосипеди

Поткатегории

Активни филтери

VENUM BONJOUR 7.0 28″

Цена 20 990 ден
34 На залиха

Метален рам 20

Висококвалитетни гуми Kenda 28

Алуминиумски рачки за кочници

VADER SPORT COMFORT седиште со М6 Qick Release

Дупли алуминиумски бандажи

V-brake алуминиумски кочници

Средна осовина со затворен касетен систем

Шифтери на преден менувач-Shimano Rear 6 Speed

Шифтери на заден менувач-Shimano Rear 6 Speed

Алуминиумски педали со лагери

Метални браници

Предна корпа

Заден багажник

Предно светло

Задно светло

Браник на ланец

Велосипед MAX LADY 7.0 28
-3 610 ден
  • -3 610 ден
  • Ново

Велосипед MAX LADY 7.0 28

Редовна цена 18 100 ден Цена 14 490 ден
37 На залиха

Метален рам 17

Висококвалитетни гуми Wanda 28 (Black) 700X32C

Алуминиумски рачки за кочници

Vader Comfort седиште со М6 Qick Release

Дупли алуминиумски бандажи

V-brake алуминиумски кочници

Средна осовина со затворен касетен систем

Шифтери на преден менувач-Shimano Rear 6 Speed

Шифтери на заден менувач-Shimano Rear 6 Speed

Алуминиумски педали со лагери

Метални браници

Предна корпа

Заден багажник

Предно светло

Задно светло

Браник на ланец

Велосипед MAX SKYWAR 7.0 24
-6 500 ден
  • -6 500 ден
  • Ново

Велосипед MAX SKYWAR 7.0 24

Редовна цена 18 490 ден Цена 11 990 ден
Распродадено

Метален рам 13

Висококвалитетни гуми Wanda 24×1,95

Полу алуминиумски рачки за кочници со менувач

Vader Sport седиште со М6 Quick Release

Дупли алуминиумски бандажи

V-brake алуминиумски кочници

Предна и задна диск кочница

Средна осовина со затворен касетен систем

Шифтери на преден менувач-Брзо менување (Rapid Fire)

Шифтери на заден менувач-Брзо менување (Rapid Fire 7 speed)

Полу метални педали со лагери

Електричен велосипед - ADO A26

Редовна цена 66 990 ден Цена 63 990 ден
2 На залиха

500W, 12.5Ah, до 25 км/ч, гуми од 26'' | Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава до дома | 1 година гаранција

Производот е додаен за споредба.