• Ново
  Велосипед EXPLORER FOR265AMD1 26''
  Велосипед EXPLORER FOR265AMD1 26''
  Велосипед EXPLORER FOR265AMD1 26''
  Велосипед EXPLORER FOR265AMD1 26''

  Велосипед EXPLORER FOR265AMD1 26''

  Напиши рецензија (0)
  15.500 ден.
  17.500 ден.
  Заштеди 2.000 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  бренд: explorer

  боја: бела, розева 

  материјал: челик

  тип: диск

  димензија на тркала: 26 inch

  величина на рамот : 17''

  број на брзини: 21

  висина на возач: 142-165cm (s)

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
  1261124
  50 производи

  Специфични референци

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Велосипед EXPLORER FOR265AMD1 26''

  16 други производи во иста категорија:

  Велосипед EXPLORER FOR265AMD1 26''

  15.500 ден.
  17.500 ден.
  Заштеди 2.000 ден.
  со ДДВ