Велосипед VENSSINI MODENA MOD264 26"/17'' сива тиркизна боја
   Велосипед VENSSINI MODENA MOD264 26"/17'' сива тиркизна боја
   Велосипед VENSSINI MODENA MOD264 26"/17'' сива тиркизна боја

   Велосипед VENSSINI MODENA MOD264 26"/17'' сива тиркизна боја

   Напиши рецензија (0)
   10.999 ден.
   со ДДВ
   На залиха
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Седло HUABEI TEA ROZE

   Рачки за волан MEGA црно бели - кратки

   Волан 620MM 22.2X25.4MM црн

   Сет V PVC без рачни кочници

   Педали PVC KLASIK 

   Среден погон MTB црн 22/32/42Т

   Средна осовина MTB на штраф 5S

   Ланец MTB MAYA Z33 P6001

   Обрач  V1 26" сив 36 дупки V1.26SV.

   Предна глава MTB 36R

   Задна глава MTB 36R

   SP.26X1.95(50-559) H-826 DIJU

   6 фази индекс црн 14T-28T SHUN FENG

   Среден менувач DOWN PULL SIPO 42T

   Заден менувач кинески на кука

   Рачен менувач A REVO SHIFT POWER SFT-30

   1260199
   50 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Велосипед VENSSINI MODENA MOD264 26"/17'' сива тиркизна боја

   16 други производи во иста категорија:

   Велосипед VENSSINI MODENA MOD264 26"/17'' сива тиркизна боја

   10.999 ден.
   со ДДВ