Велосипед TRINX N-106 26"
   Велосипед TRINX N-106 26"

   Велосипед TRINX N-106 26"

   Напиши рецензија (0)
   16.990 ден.
   21.990 ден.
   Заштеди 5.000 ден.
   со ДДВ
   На залиха
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   rame TRINX Alloy 26"*15.5"
   Fork Hydraulic Lock-Out Suspension Travel:100mm
   Shifter SHIMANO ST-EF500
   Fd SHIMANO TZ500
   Rd SHIMANO TZ500
   Cassette 7S,14-28T
   Chain KMC 7S
   Brakes TRINX Alloy Mechanical Disc
   Wheel Set TRINX Alloy Double Wall
   Tyres CST 26"*1.95" 27TPI
   Chainwheel TRINX 24/34/42T*170L
   Hub Disc Hub with Bearing
   Saddle TRINX Comfort
   Seatpost TRINX Alloy
   Stem TRINX Alloy
   Handlebar TRINX Alloy Small Rise
   18375
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Велосипед TRINX N-106 26"

   16 други производи во иста категорија:

   Велосипед TRINX N-106 26"

   16.990 ден.
   21.990 ден.
   Заштеди 5.000 ден.
   со ДДВ