• Ново
  Велосипед EXPLORER TAN260AMD2 26'' thunder
  Велосипед EXPLORER TAN260AMD2 26'' thunder
  Велосипед EXPLORER TAN260AMD2 26'' thunder
  Велосипед EXPLORER TAN260AMD2 26'' thunder

  Велосипед EXPLORER TAN260AMD2 26'' thunder

  Напиши рецензија (0)
  17.999 ден.
  21.999 ден.
  Заштеди 4.000 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  бренд: explorer

  боја: црна , зелена

  материјал: челик

  тип: со диск

   full suspension

  димензија: 26 inch

  број на брзини : 21

  висина на возач: 158-175cm (m) 

  внатрешна висина нозе: 74-89 cm

  големина на рам : 19 inch

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
  1261124
  50 производи

  Специфични референци

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Велосипед EXPLORER TAN260AMD2 26'' thunder

  16 други производи во иста категорија:

  Велосипед EXPLORER TAN260AMD2 26'' thunder

  17.999 ден.
  21.999 ден.
  Заштеди 4.000 ден.
  со ДДВ