Велосипед EXPLORER QES281FIT 28'' QUEST CITY
   Велосипед EXPLORER QES281FIT 28'' QUEST CITY
   Велосипед EXPLORER QES281FIT 28'' QUEST CITY
   Велосипед EXPLORER QES281FIT 28'' QUEST CITY

   Велосипед EXPLORER QES281FIT 28'' QUEST CITY

   Напиши рецензија (0)
   12.999 ден.
   14.490 ден.
   Заштеди 1.491 ден.
   со ДДВ
   На залиха
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Бренд: explorer

   Боја: плава, црна

   Материјал: челик

   Тип: touring cross

   Димензија на тркало: 28 inch

   Тип на сопирачки: v-brake

   Број на брзини: 21

   Висина на возач: 167-192cm (l/xl)

   Внатрешна висина на нозе: 79-94 cm

   Големина на рам: 18 inch

   1281011
   50 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Велосипед EXPLORER QES281FIT 28'' QUEST CITY

   16 други производи во иста категорија:

   Велосипед EXPLORER QES281FIT 28'' QUEST CITY

   12.999 ден.
   14.490 ден.
   Заштеди 1.491 ден.
   со ДДВ