Велосипед EXPLORER HUN291AM 29"/20" VISITOR HUNTER + Опрема ГРАТИС!
   Велосипед EXPLORER HUN291AM 29"/20" VISITOR HUNTER + Опрема ГРАТИС!

   Велосипед EXPLORER HUN291AM 29"/20" VISITOR HUNTER + Опрема ГРАТИС!

   Напиши рецензија (0)
   17.999 ден.
   19.999 ден.
   Заштеди 2.000 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Со секој купен велосипед EXPLORER HUN291AM 29"/20" VISITOR HUNTER добивате гратис:

   • Ѕвонче
   • Држач за шише 
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Седиште HIGH END NEON жолто 

   Рачки на волан HERRMANS црно сиви краци

   Волан челик SF црн 31.8X640

   Диск на коч. Мех.  DISK 160MM PRED. SYPO

   Диск на коч. Мех. DISK 160MM ZAD. SYPO

   Педали ПП со кадатиоптер

   Среден погон МТВ црн 28/38/48Т

   Средна осовина 3У на штраф KENLI

   Ланец MTB MAYA Z50 P7003

   Обрач V3 26" црн 36дупки V3.26CR.

   Предна глава челик со навој за диск

   Задна глава челик со навој за диск

   SP.26 X 1,90 50-559 V60 црна MITAS

   Фазен индекс црн 14T-28T SHUN FENG

   Менувач SHIM.PRED.31.8MM AFDTZ510DSTM6

   Заден менувач SHIM.TZ RUPA ARDTZ500GSD

   Рачен менувач SHIMANO REVOSHIFT 3 FRIC./ 6 ASLRS35LNBP/ASLRS35R6AP

   Гаранција:  1 година

   ОПРЕМА ГРАТИС:

    

   1. Sвонче мало на тик

   2. Држач за шише ALUMINIUM

   1280090
   50 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Велосипед EXPLORER HUN291AM 29"/20" VISITOR HUNTER + Опрема ГРАТИС!

   16 други производи во иста категорија:

   Велосипед EXPLORER HUN291AM 29"/20" VISITOR HUNTER + Опрема ГРАТИС!

   17.999 ден.
   19.999 ден.
   Заштеди 2.000 ден.
   со ДДВ