Велосипед VISITOR BLADE MARISSA RPZE BLA265AMD1 26"/18 SHIMANO
   Велосипед VISITOR BLADE MARISSA RPZE BLA265AMD1 26"/18 SHIMANO
   Велосипед VISITOR BLADE MARISSA RPZE BLA265AMD1 26"/18 SHIMANO

   Велосипед VISITOR BLADE MARISSA RPZE BLA265AMD1 26"/18 SHIMANO

   Напиши рецензија (0)
   17.999 ден.
   19.999 ден.
   Заштеди 2.000 ден.
   со ДДВ
   На залиха
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   седиште комфорт црно ELI FASHION

   рачки на волан HERRMANS DUDE црно бели

   корпа пвц плетена бела

   волан за крузер ХРОМ

   сет V-ALU без рани кочници

   педали со катадиоптер

   Среден погон 44Т SPORT коцка хром

   средна осовина МТВ на штраф 5S

   ланец MTB MAYA Z50 P7003

   обрач V1 26" сив 36RUPA V1.26СВ

   предна глава MTB 36R

   задна глава MTB 36R

   SP.26X1 3/8 (37-590) црна PNEUMAT.

   браник  метален бел Венсини

   фазен индекс црн 14T-28T SHUN FENG

   менувач заден кука индекс  6/7 POWER RD18

   рачен менувач SHIM.TOURNE RUPA ARDTY300D

   1260097
   50 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Велосипед VISITOR BLADE MARISSA RPZE BLA265AMD1 26"/18 SHIMANO

   16 други производи во иста категорија:

   Велосипед VISITOR BLADE MARISSA RPZE BLA265AMD1 26"/18 SHIMANO

   17.999 ден.
   19.999 ден.
   Заштеди 2.000 ден.
   со ДДВ