Велосипед EXPLORER LADY WHITE FLOWER LAD262S6 26"/16"
   Велосипед EXPLORER LADY WHITE FLOWER LAD262S6 26"/16"
   Велосипед EXPLORER LADY WHITE FLOWER LAD262S6 26"/16"
   Велосипед EXPLORER LADY WHITE FLOWER LAD262S6 26"/16"

   Велосипед EXPLORER LADY WHITE FLOWER LAD262S6 26"/16"

   Напиши рецензија (0)
   13.999 ден.
   15.599 ден.
   Заштеди 1.600 ден.
   со ДДВ
   На залиха
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Седиште комфорт црно ELI FASHION

   Рачки на волан HERRMANS DUDE црно бели

   Корпа пвц плетена бела

   Волан за крузер ХРОМ

   Сет V-ALU кочници

   Предна лед лампа

   Педали поштарски FEIMIN COMFORT

   Среден погон 44Т SPORT коцка хром

   Средна осовина МТВ на штраф 5S

   Ланец MTB MAYA Z50 P7003

   Обрач V1 26" сив 36RUPA V1.26СВ

   Предна глава MTB 36R

   Задна глава MTB 36R

   SP.26X1 3/8 (37-590) црна PNEUMAT.

   Браник  метален бел Венсини

   Фазен индекс црн 14T-28T

   Менувач заден кука индекс  6/7 POWER RD18

   Рачен менувач REVO S.POWER 6 INDEX SFT-30

   Заден трепкач монтажа на пактрегер

   1261125
   50 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Велосипед EXPLORER LADY WHITE FLOWER LAD262S6 26"/16"

   16 други производи во иста категорија:

   Велосипед EXPLORER LADY WHITE FLOWER LAD262S6 26"/16"

   13.999 ден.
   15.599 ден.
   Заштеди 1.600 ден.
   со ДДВ