Велосипед TRINX CUTE 3.0 27.5“
   Велосипед TRINX CUTE 3.0 27.5“

   Велосипед TRINX CUTE 3.0 27.5“

   Напиши рецензија (0)
   15.990 ден.
   17.500 ден.
   Заштеди 1.510 ден.
   со ДДВ
   На залиха
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Model: TRINX Cute 3.0 - 24"
   Frame: TRINX Alloy Lady 16", L-18“
   Fork: Trinx Hi-Ten Steel
   Shifter: Shimano SL-RS35
   Rear Derallieur: Shimano RD-TY21
   Cassette: Shimano TZ21 14-28T
   Chain Hi-Ten Steel
   Brake: Winzip Alloy V-Brake
   Rim TRINX Alloy Double Wall
   Wheel Set: TRINX Alloy Double Wall
   Tire: CST 24
   Chainwheel: 1/2*3/32
   Hub: Trinx Alloy
   Saddle: Trinx Comfort
   Stem: TRINX Alloy
   Handlebar: Trinx Alloy Rise
   Seatpost: TRINX Alloy
   19063
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Велосипед TRINX CUTE 3.0 27.5“

   16 други производи во иста категорија:

   Велосипед TRINX CUTE 3.0 27.5“

   15.990 ден.
   17.500 ден.
   Заштеди 1.510 ден.
   со ДДВ