• Ново
  Велосипед VISITOR MAS291AMSD2 29"/20" MASTER SUNTOUR PREMIUM + Опрема ГРАТИС!
  Велосипед VISITOR MAS291AMSD2 29"/20" MASTER SUNTOUR PREMIUM + Опрема ГРАТИС!

  Велосипед VISITOR MAS291AMSD2 29"/20" MASTER SUNTOUR PREMIUM + Опрема ГРАТИС!

  Напиши рецензија (0)
  22.999 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  Со секој купен велосипед VISITOR MAS291AMSD2 29"/20" MASTER SUNTOUR PREMIUM добивате гратис:

  • Ѕвонче
  • Држач за шише 
  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  AMORT. VILE 29" DISK ALU 28.6X300X80T

  Седиште KAPPA DUE зелено

  HERRMANS РАЧКИ НА ВОЛАН 

  Рачки VIT COMP 

  Гаранција:  1 година

  ОПРЕМА ГРАТИС:

   

  1. Sвонче мало на тик

  2. Држач за шише ALUMINIUM

  1280162
  50 производи

  Специфични референци

  Ново

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Велосипед VISITOR MAS291AMSD2 29"/20" MASTER SUNTOUR PREMIUM + Опрема ГРАТИС!

  16 други производи во иста категорија:

  Велосипед VISITOR MAS291AMSD2 29"/20" MASTER SUNTOUR PREMIUM + Опрема ГРАТИС!

  22.999 ден.
  со ДДВ