Велосипед EXPLORER NOR271 27.5"/19" EXPLORER NORTH
   Велосипед EXPLORER NOR271 27.5"/19" EXPLORER NORTH
   Велосипед EXPLORER NOR271 27.5"/19" EXPLORER NORTH

   Велосипед EXPLORER NOR271 27.5"/19" EXPLORER NORTH

   Напиши рецензија (0)
   12.990 ден.
   со ДДВ
   На залиха
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Седиште BORTIGE 

   Рачки за волан MEGA црно сиви краци

   Криви на волан 620MM 22.2X25.4MM црни

   Сет V PVC без рачки кочници

   Педали KATADIOPTER

   Среден погон MTB црн 28/38/48T

   Средна осовина MTB на штраф 5S

   Ланец MTB MAYA Z33 P6001

   Обрач  V1 27,5" сив 36 дупки V1.26SV.

   Предна глава MTB 36R

   Задна глава MTB 36R

   SP.27,5 X 2,10 54-584

   Индекс на фаза жолт 14T-28T SHUN FENG 

   Среден менувач SHIM.PRED.31.8MM AFDTZ510DSTM6

   Заден менувач SHIM. TZ KUKA ARDTZ500GSB

   Рачен менувач SHIM.ASLTZ500LNB/ASLTZ5006R

   1281020
   50 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Велосипед EXPLORER NOR271 27.5"/19" EXPLORER NORTH

   16 други производи во иста категорија:

   Велосипед EXPLORER NOR271 27.5"/19" EXPLORER NORTH

   12.990 ден.
   со ДДВ