Велосипед TRINX K-036 17"
   Велосипед TRINX K-036 17"
   Велосипед TRINX K-036 17"
   Велосипед TRINX K-036 17"
   Велосипед TRINX K-036 17"
   Велосипед TRINX K-036 17"
   Велосипед TRINX K-036 17"

   Велосипед TRINX K-036 17"

   Напиши рецензија (0)
   15.300 ден.
   19.990 ден.
   Заштеди 4.690 ден.
   со ДДВ
   На залиха
   Големина :
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Model: TRINX STRIKER K036
   Frame: 26"*17" Steel Special-Shaped Tubes
   Fork: Trinx Steel Suspension Travel:100mm
   Shifter: Shimano FD-TZ30
   Front Derallieur: Shimano FD-TZ30
   Rear Derallieur: Shimano RD-TZ50
   Cassett: Trinx Hi-Ten Steel 14-28T
   Chain: Hi-Ten Steel
   Brake: Alloy Mechanical Disc
   Wheel Set: Trinx Alloy Double Wall
   Tire: CST 26"*1.95" 27TPI
   Chainwheel: 24/34/42T*170L
   HUB: Trinx
   Saddle: TRINX Sport
   Pedal: TRINX Sport
   Handlebar: Trinx Flat
   17421
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Велосипед TRINX K-036 17"

   16 други производи во иста категорија:

   Велосипед TRINX K-036 17"

   15.300 ден.
   19.990 ден.
   Заштеди 4.690 ден.
   со ДДВ