Машки велосипеди

Поткатегории

Активни филтери

Велосипед MAX SKYWAR 7.0 24
-6 500 ден
  • -6 500 ден
  • Ново

Велосипед MAX SKYWAR 7.0 24

Редовна цена 18 490 ден Цена 11 990 ден
Распродадено

Метален рам 13

Висококвалитетни гуми Wanda 24×1,95

Полу алуминиумски рачки за кочници со менувач

Vader Sport седиште со М6 Quick Release

Дупли алуминиумски бандажи

V-brake алуминиумски кочници

Предна и задна диск кочница

Средна осовина со затворен касетен систем

Шифтери на преден менувач-Брзо менување (Rapid Fire)

Шифтери на заден менувач-Брзо менување (Rapid Fire 7 speed)

Полу метални педали со лагери

Електричен велосипед - ADO A26

Редовна цена 66 990 ден Цена 63 990 ден
2 На залиха

500W, 12.5Ah, до 25 км/ч, гуми од 26'' | Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава до дома | 1 година гаранција

Производот е додаен за споредба.