Тротинети

Поткатегории

Активни филтери

Xiaomi Scooter 3 300W Black Електричен тротинет

Цена 30 990 ден
10 На залиха

Максимална брзина:25km/h

Опсег:30 km

Тежина:13.2kg

Сопирање:eABS + задна диск сопирачка со двојна подлога

Моќност:300W

Тип на мотор:Brushless DC motor

Висина на возачот: 120cm-200cm

Максимална тежина на возачот:100kg

Време потребно за полнење:5.5h

Температура за работа:-10°C ~ 40°C

Гаранција: 1 година

Xiaomi Mi Scooter Essential - Електричен тротинет

Цена 21 890 ден
1 На залиха

Мултифункционална контролна табла, автономија до 15-20км, максимална брзина до 20км/ч | Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава | 2 години гаранција

Navee N65 - Електричен тротинет

Редовна цена 41 990 ден Цена 39 990 ден
4 На залиха

Двоен преклоп, 25км/ч, 3 режими на работа, гуми од 10 инчи, автономија до 65км, макс. издржливост до 120 кг. | Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава во 1- 2 дена | 1 годинa гаранција | ЕУ верзија

CITY BLITZ MOOVE- Електричен тротинет

Цена 21 499 ден
10 На залиха

Мултифункционална контролна табла, автономија до 25-30км, максимална брзина до 20км/ч, максимална тежина до 120 кг | Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава | 1 години гаранција | ЕУ верзија

CITY BLITZ TRAVELER- Електричен тротинет

Цена 23 999 ден
10 На залиха

Мултифункционална контролна табла, автономија до 30км, максимална брзина до 20км/ч, максимална тежина до 120 кг | Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава | 1 години гаранција | ЕУ верзија

CITY BLITZ TIGER- Електричен тротинет

Цена 35 999 ден
10 На залиха

Мултифункционална контролна табла, автономија до 30км, максимална брзина до 20км/ч, максимална тежина до 120 кг | Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава | 1 години гаранција | ЕУ верзија

CITY BLITZ Beast- Електричен тротинет

Цена 38 999 ден
10 На залиха

Мултифункционална контролна табла, автономија до 40км, максимална брзина до 20км/ч, максимална тежина до 125 кг | Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава | 1 години гаранција | ЕУ верзија

Mi Portable Electric Air Compressor - преносен...

Цена 2 990 ден
2 На залиха

LCD екран, 10.3 бари, 2000mAh литиумска батерија | Соодветен за тротинети, велосипеди, автомобилски гуми, топки, и тн. | Бесплатна и брза достава низ цела Македонија | 1 година гаранција

Wildman - водоотпорна предна торбица за...

Цена 1 490 ден
14 На залиха

Предна торбица погодна за електричните тротинети Xiaomi M365 / M365Pro / Segway ES1 / Segway ES2 и останати модели | Бесплатна и брза испорака низ цела Македонија |

Гума за Xiaomi M365 електричен тротинет

Редовна цена 1 390 ден Цена 1 190 ден
13 На залиха

Цврста резервна гума за електрични тротинети Xiaomi M365, изработена од анти-лизгачки материјал, обезбедува добра амортизација и абсорбција на удари | Бесплатна и брза достава низ цела Македонија |

Предна торбица за електрични тротинети

Цена 1 490 ден
5 На залиха

Предна торбица погодна за електричните тротинети Xiaomi M365 / M365Pro / Segway ES1 / Segway ES2 и останати модели | Бесплатна и брза испорака низ цела Македонија |

Xiaomi Mi Scooter Essential Lite - Електричен...

Редовна цена 19 990 ден Цена 19 390 ден
Распродадено

Мултифункционална контролна табла, автономија до 20км, максимална брзина до 20км/ч | Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава | 2 години гаранција | ЕУ верзија

Xiaomi Mijia M365 PRO 2 - Електричен тротинет

Редовна цена 32 990 ден Цена 32 290 ден
Распродадено

Нова генерација PRO 2, 600W, 25 км/ч, 3 брзини, автономија до 45 километри, E-ABS + диск кочници | Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава | 2 години гаранција | ЕУ Верзија

Xiaomi Mijia 1S - Електричен тротинет

Редовна цена 26 990 ден Цена 26 390 ден
Распродадено

До 25км/ч, 3 брзини, автономија до 30 километри, 8,5'' гуми | Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава | 2 години гаранција | ЕУ Верзија

Производот е додаен за споредба.