• Ново
  MS ENERGY Flare X електричен тротинет
  MS ENERGY Flare X електричен тротинет
  MS ENERGY Flare X електричен тротинет
  MS ENERGY Flare X електричен тротинет
  MS ENERGY Flare X електричен тротинет
  MS ENERGY Flare X електричен тротинет
  MS ENERGY Flare X електричен тротинет

  MS ENERGY Flare X електричен тротинет

  Напиши рецензија (0)
  71.999 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  Електричен тротинет со високи перформанси со два мотори од 800W, кои обезбедуваат исклучителна моќност на вртежен момент.  Истражете ја иднината на возење електрични тротинети со нашите напредни функции: променливата регенеративна електронска сопирачка обезбедува ефикасно враќање на енергијата, прилагодлив вртежен момент за чувствително и приспособено возење и батерија опремена со паметен BMS, кои обезбедува

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  Ви го претставуваме нашиот електричен тротинет со високи перформанси со два мотори од 800W, кои обезбедуваат исклучителна моќност на вртежен момент.  Истражете ја иднината на возење електрични тротинети со нашите напредни функции: променливата регенеративна електронска сопирачка обезбедува ефикасно враќање на енергијата, прилагодлив вртежен момент за чувствително и приспособено возење и батерија опремена со паметен BMS, кои обезбедуваат паметно управување со eRomobil. Прилагодете го вашето патување со технологија која се прилагодува на вашите потреби за попаметно и поефикасно искуство во возењето на тротинет. Електричен тротинет MS Energy FLARE X со моќен мотор од 2 x 800 W, батерија од 52 V и 18 Ah, електронска променлива регенеративна сопирачка, странични LED светла, LCD екран, гуми отпорни на дупчење и механизам за преклопување.

  Гаранција: 24 месеци.

  ТЕХНИЧКИ ПОДАТОЦИ:
  Материјал Алуминиум
  Рамка Алуминиум
  Големина на тркала 10"
  Мотор (W) 1.600 W
  Батерија (Ah) 18 Ah
  Батерија (V) 52 V
  Максимален агол на искачување 35
  Максимален капацитет на оптоварување 120 kg
  Време на полнење (ч) 9 ч.
  Предно тркало Гума
  Задно тркало Гума
  Кочници Задна диск сопирачка
  Суспензија Преден + заден
  Тежина 31
  Висина 1320
  Ширина 640
  Должина 1270
  MS ENERGY Flare X
  15 производи

  Специфични референци

  Ново

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  MS ENERGY Flare X електричен тротинет

  16 други производи во иста категорија:

  MS ENERGY Flare X електричен тротинет

  71.999 ден.
  со ДДВ