Navee N65 - Електричен тротинет
   Navee N65 - Електричен тротинет
   Navee N65 - Електричен тротинет
   Navee N65 - Електричен тротинет
   Navee N65 - Електричен тротинет
   Navee N65 - Електричен тротинет
   Navee N65 - Електричен тротинет
   Navee N65 - Електричен тротинет

   Navee N65 - Електричен тротинет

   Напиши рецензија (0)
   39.990 ден.
   41.990 ден.
   Заштеди 2.000 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Двоен преклоп, 25км/ч, 3 режими на работа, гуми од 10 инчи, автономија до 65км, макс. издржливост до 120 кг. | Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава во 1- 2 дена | 1 годинa гаранција | ЕУ верзија

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Navee N65 електричен тротинет

   Ви го претставуваме новиот модел NAVEE N65 електричен тротинет на преклоп кој се карактеризира со високи перформанси и нуди незаборавно искуство во возењето.

   Тротинетот може да се пофали со нов, иновативен начин на преклоп(двоен) кој овозможува брзо и едноставно склопување и расклопување. Рачките на тротинетот се исто така расклопливи.

   Опремен е со 10 инчни off-road гуми кои поради оваа големина нудат уште подобра апсорпција на ударите и помали вибрации при возењето. Широки се 7.6 центиметри и со тоа овозможуваат дополнителна стабилност и удобно возење. Тротинетот е изработен од легура од магнезиум со ширина 17 цм и е обложен со високо еластична, анти-лизгачка подлога.

   Рачките се карактеризираат со ергономски изглед и се изработени од TPE материјал.

   Со цел да овозможи висока стабилности и беспрекорни перформанси, тротинетот е опремен со висококвалитетен brushless мотор од 500 W кој лесно ќе го движи на угорнини до 25%. N65 користи дизајн со двојни кочници и може да се пофали со предна E-ABS и задна диск кочница.

   Опремен е со литиумска батерија од 48V 12,5Ah со BMS систем која овозможува автономија до максимални 65 километри*. Поради сигурност во сообраќајот брзината е ограничена на 25км/ч а достапни се 3 начини на работа.

   Тротинетот е опремен и со предно и задно светло што овозможува сигурно возење и во ноќните часови, додека пак екранот овозможува пратење на брзината, статус на батерија и слично. Статистиките и податоците може исто така да ги најдете и на апликацијата.

   Тротинетот издржува максимална носивост до 120 килограми.

   Напомена : Не користете го тротинетот за возење по дожд.

   Не возете го по водена или каллива површина.

   Пред секое возење добро проверете го. Ако воочите недостиг на некој дел, оштетување, испразнети гуми или недоволен капацитет на батерија не возете го. Со цел да избегнете оштетување предизвикано од вода, за време на чистењето секогаш гледајте тротинетот да е исклучен, полначот исто така да е исклучен.

   Никогаш не чистете го тротинетот по силен млаз или силен притисок на вода, бензин или друго корозивно хемиско средство.

   Не оставајте го тротинетот подолго време на сончева светлина.

   Редовно проверувајте ги кочниците и редовно сервисирајте ги, во согласност со упатството.

   484867
   4 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Navee N65 - Електричен тротинет

   16 други производи во иста категорија:

   Navee N65 - Електричен тротинет

   39.990 ден.
   41.990 ден.
   Заштеди 2.000 ден.
   со ДДВ