Mi Portable Electric Air Compressor - преносен компресор
   Mi Portable Electric Air Compressor - преносен компресор
   Mi Portable Electric Air Compressor - преносен компресор
   Mi Portable Electric Air Compressor - преносен компресор
   Mi Portable Electric Air Compressor - преносен компресор
   Mi Portable Electric Air Compressor - преносен компресор
   Mi Portable Electric Air Compressor - преносен компресор
   Mi Portable Electric Air Compressor - преносен компресор
   Mi Portable Electric Air Compressor - преносен компресор

   Mi Portable Electric Air Compressor - преносен компресор

   Напиши рецензија (0)
   2.990 ден.
   со ДДВ
   Распродадено

   LCD екран, 10.3 бари, 2000mAh литиумска батерија | Соодветен за тротинети, велосипеди, автомобилски гуми, топки, и тн. | Бесплатна и брза достава низ цела Македонија | 1 година гаранција

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Преносниот акумулаторски компресор, на кој е прицврстено флексибилно црево, со својот притисок од 10.3 бари ќе осигура едноставно, брзо и ефикасно полнење на гуми, топки, автомобилски гуми, гуми од електричен тротинет и слично.

   Опремен е со литиумска батерија од 2000mAh за брзо полнење. Компресорот овозможува пумпање на 5 автомобилски гуми со само едно полнење. 

   Xiaomi
   361107

   Технички податоци

   Бренд
   Xiaomi
   Боја
   Црна
   Модел
   Mijia MJCQB01QJ
   Димензии
   124 × 71 × 45,3 мм,
   Гаранција
   1 година
   Тежина
   0,5кг

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Mi Portable Electric Air Compressor - преносен компресор

   6 други производи во иста категорија:

   Mi Portable Electric Air Compressor - преносен компресор

   2.990 ден.
   со ДДВ