Пумпа со висок притисок MAX BP-01
   Пумпа со висок притисок MAX BP-01

   Пумпа со висок притисок MAX BP-01

   Напиши рецензија (0)
   1.299 ден.
   2.640 ден.
   Заштеди 1.341 ден.
   со ДДВ
   Распродадено

   Пумпа за велосипед

   Висок притисок 160 ПСИ со мерач

   Материјал: Титаниум + Алуминиум

   Тежина: 910 грама

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   26022

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Пумпа со висок притисок MAX BP-01

   6 други производи во иста категорија:

   Пумпа со висок притисок MAX BP-01

   1.299 ден.
   2.640 ден.
   Заштеди 1.341 ден.
   со ДДВ