Активни филтери

Дeтско седиште за велосипед CREAM

Редовна цена 3 300 ден Цена 2 970 ден
20 На залиха

Детско седиште за велосипед

Се прицврстува на задната рамка на седиштето,

на овални и кружни цевки помеѓу 30 и 36 mm.

Наменетo за деца од 9 до 22 kg.

Едноставно монтирање и расклопување на седиштето

Сертифициран според EN14344.

Појас со три точки на заклучување

Ремени за стапалата на детето

Рефлектор на задниот дел за дополнителна безбедност

Дeтско седиште за велосипед KIKI GREY

Редовна цена 3 300 ден Цена 2 970 ден
20 На залиха

Детско седиште за велосипед

Се прицврстува на задната рамка на седиштето,

на овални и кружни цевки помеѓу 30 и 36 mm.

Наменетo за деца од 9 до 22 kg.

Едноставно монтирање и расклопување на седиштето

Сертифициран според EN14344.

Појас со три точки на заклучување

Ремени за стапалата на детето

Рефлектор на задниот дел за дополнителна безбедност

Дeтско седиште за велосипед KIKI BLUE

Редовна цена 3 200 ден Цена 2 880 ден
20 На залиха

Детско седиште за велосипед

Се прицврстува на предната рамка на седиштето,

на овални и кружни цевки помеѓу 22 и 30 mm.

Наменетo за деца од 9 месеци до 3 години,

носивост до 15 килограми.

Едноставно монтирање и расклопување на седиштето

Сертифициран според EN14344.

Појас со три точки на заклучување

Ремени за стапалата на детето

Дeтско седиште за велосипед KIKI GREY

Редовна цена 3 200 ден Цена 2 880 ден
10 На залиха

Детско седиште за велосипед

Се прицврстува на предната рамка на седиштето,

на овални и кружни цевки помеѓу 22 и 30 mm.

Наменетo за деца од 9 месеци до 3 години,

носивост до 15 килограми.

Едноставно монтирање и расклопување на седиштето

Сертифициран според EN14344.

Појас со три точки на заклучување

Ремени за стапалата на детето

Navee N65 - Електричен тротинет

Редовна цена 41 990 ден Цена 39 990 ден
4 На залиха

Двоен преклоп, 25км/ч, 3 режими на работа, гуми од 10 инчи, автономија до 65км, макс. издржливост до 120 кг. | Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава во 1- 2 дена | 1 годинa гаранција | ЕУ верзија

CITY BLITZ MOOVE- Електричен тротинет

Цена 21 499 ден
10 На залиха

Мултифункционална контролна табла, автономија до 25-30км, максимална брзина до 20км/ч, максимална тежина до 120 кг | Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава | 1 години гаранција | ЕУ верзија

CITY BLITZ TRAVELER- Електричен тротинет

Цена 23 999 ден
10 На залиха

Мултифункционална контролна табла, автономија до 30км, максимална брзина до 20км/ч, максимална тежина до 120 кг | Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава | 1 години гаранција | ЕУ верзија

CITY BLITZ TIGER- Електричен тротинет

Цена 35 999 ден
10 На залиха

Мултифункционална контролна табла, автономија до 30км, максимална брзина до 20км/ч, максимална тежина до 120 кг | Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава | 1 години гаранција | ЕУ верзија

CITY BLITZ Beast- Електричен тротинет

Цена 38 999 ден
10 На залиха

Мултифункционална контролна табла, автономија до 40км, максимална брзина до 20км/ч, максимална тежина до 125 кг | Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава | 1 години гаранција | ЕУ верзија

Корпа за велосипед MAX BB-01B

Редовна цена 2 390 ден Цена 1 200 ден
66 На залиха

Високо квалитетна водоотпорна корпа за пренос

Материјал: Оксфорд текстил-Водоотпорен

Склоплива со рачка и пренослива

погодна за пазарување

Димензии: Должина 33см

Висина 24см

Длабина 24см

Тежина: 850 грама

Максимална дозволена тежина за пренос: 5 кг

Корпа за велосипед MAX BB-01А

Редовна цена 2 390 ден Цена 1 200 ден
10 На залиха

Високо квалитетна водоотпорна корпа за пренос

Материјал: Оксфорд текстил-Водоотпорен

Склоплива со рачка и пренослива

погодна за пазарување

Димензии: Должина 33см

Висина 24см

Длабина 24см

Тежина: 850 грама

Максимална дозволена тежина за пренос : 5 кг

Корпа за велосипед MAX BB-01

Редовна цена 2 390 ден Цена 1 200 ден
30 На залиха

Високо квалитетна водоотпорна корпа за пренос

Материјал: Оксфорд текстил-Водоотпорен

Склоплива со рачка и пренослива

погодна за пазарување

Димензии: Должина 33см

Висина 24см

Длабина 24см

Тежина: 850 грама

Максимална дозволена тежина за пренос : 5 кг

Детска заштитна кацига MAX H-104 M (повеќе бои)

Редовна цена 1 980 ден Цена 899 ден
420 На залиха

Високо квалитетна заштитна кацига

со USB задно светло

Материјал: PC+EPS

со можност за подесување

Тежина: 350 грама

Кацига за велосипед MAX H-104 L

Редовна цена 1 980 ден Цена 899 ден
67 На залиха

Високо Квалитетна заштитна кацига

со USB задно светло

Материјал: PC+EPS

Големина за глава: 58-63cm

со можност за подесување

Тежина: 350 грама

Кацига за велосипед MAX HZ-87132

Редовна цена 1 550 ден Цена 699 ден
390 На залиха

Високо Квалитетна заштитна кацига

со USB задно светло

Материјал: PC+EPS

Големина за глава: 58-63cm

со можност за подесување

Тежина: 350 грама

Кацига за велосипед MAX HB-140 со задно светло

Редовна цена 2 220 ден Цена 1 850 ден
8 На залиха

Високо Квалитетна заштитна кацига со USB задно светло

Материјал: PC+EPS

Големина за глава: 58-63cm

со можност за подесување

Тежина: 350 грама

Задно светло Моќност : CR2032 Button battery

Работно време: континуирано 8 часа

Сајла за закачување BL-205

Редовна цена 750 ден Цена 600 ден
31 На залиха

Сајла за заклучување со клуч

+ држач за на рам

Материјал:Челична сајла обложена со гума

Дебелина 12mm

Должина 120mm без бравата

Боја: Црна/Плава/Зелена/Црвена

Сајла за закачување MAX BL-201

Редовна цена 750 ден Цена 600 ден
Распродадено

Сајла за заклучување со

пасворд од бројки

Материјал:Челична сајла

обложена со гума

Дебелина 12mm

Должина 120mm без бравата

Боја:Црна

Држач за шише за велосипед MAX WBH-02

Редовна цена 310 ден Цена 149 ден
17 На залиха

Алуминиумски држач за шише

Материјал Алуминиум

Боја: Црна

Силвер

Црвена

Плава

Жолта

Тежина само 180 грама

Едноставно за монтажа и прилагодливо

на различна димензија на шише

Задно светло MAX RBL-40

Редовна цена 1 440 ден Цена 1 200 ден
4 На залиха

Dot matrix дисплеј со WiFi

Водоотпорен

одговара за секој велосипед со монтажа

3 режими: Ласерски светла/Задни светла/Светла за трепкање

Литиумска батерија на полнење 3.7V 650mAH

Материјал: ABS

ЛЕД количина: 64

Ласерски зрак: 2

Задно светло MAX RBL-30B

Редовна цена 1 240 ден Цена 990 ден
3 На залиха

Материјал:Пластика

СветлостLED: High Brightness

100

Лумена

45 х COB лед,LED боја: Црвена

Напојување: USB 500mA Литиум

полимерни батерии на полнење

5 х програми-модови

+ Автоматско Искличување при кочење

и Автоматско вклучување при возење

Пакување со: Светло Силиконска

стега+USB кабел + ПВЦ кутија

Работни часови 3

Задно светло со трепкачи за велосипед MAX RBL-47

Редовна цена 1 875 ден Цена 1 500 ден
13 На залиха

Материјал: АБС Пластика

СветлостLED: High Brightness,

18 х COB лед,LED боја: Црвена

Напојување: USB 500mA Литиум

полимерни батеии на полнење

2 х програми-модови

+ Автоматско Искличување при кочење

и Автоматско вклучување при возење

Пакување со: Светло ,Силиконска

стега+USB кабел + ПВЦ кутија

Работни часови 5

Задно светло MAX RBL-23

Редовна цена 999 ден Цена 799 ден
6 На залиха

Материјал:Пластика

СветлостLED: High Brightness COBLed,LED боја: Црвена

Напојување: USB 600mah Литиум полимерни батерии

6 програми-модови

Пакување со: Светло Силиконска

стега+USB кабел + ПВЦ кутија

Задно светло MAX RBL-20

Редовна цена 999 ден Цена 599 ден
69 На залиха

Материјал: Пластика + ABS + Силикон

СветлостLED: High Brightness COBLed

120 Лумени,LED боја: Црвена + бела,

Напојување: USB 600mah полимерни батерии

6 програми-модови

Паковање со: Светло +USB кабел +ПВЦ Кутија

Задно светло MAX RBL-25

Редовна цена 750 ден Цена 399 ден
55 На залиха

Материјал: Пластика

СветлостLED: High Brightness 5 х COB лед,LED боја: Црвена/Бела

Напојување: USB 330mA Литиум

полимерни батеии на полнење

6 програми-модови

Пакување со: Светло Силиконска

стега+USB кабел + ПВЦ кутија

Работни часови 4-12

Предно светло MAX USB-B013

Редовна цена 2 250 ден Цена 999 ден
46 На залиха

Материјал: Алуминиум

СветлостLED: Исклучително јака

Светлост- CREE 3X T6LED 800 Лумени,LED боја: Бела

Напојување: USB со вградена 2400mA

Литиум полимерни батеии на полнење

5 РАБОТНИ ЧАСОВИ со 3 часови полнење

од 300 до 500 метри осветлување во

далечина

3 х програми-модови: Јако/Слабо/трепкање

Вградено USB output со можност да

биде Power bank

Супер лесен материјал 180 грам

Предно светло MAX USB-B004

Редовна цена 750 ден Цена 499 ден
54 На залиха

USB Предно светло

+ 120 Децебели/Свирка

Материјал: АБС Пластика

МоќноLED осветлување

250 Лумени-COB лед,LED боја: Бела

Напојување: USB 1200mA Литиум

полимерни батеии на полнење

3 х програми-модови: Јако/Слабо/трепкање

Со 120 Децибели Свирка

Пакување со: Светло

Пластчна стега + USB кабел + ПВЦ кутија

Предно светло MAX USB-B003

Редовна цена 560 ден Цена 450 ден
6 На залиха

Материјал: АБС Пластика

МоќноLED осветлување

300 Лумени-COB лед,LED боја: Бела

Напојување: USB 800mA Литиум

полимерни батеии на полнење

3 х програми-модови: Јако/Слабо/трепкање

Пакување со: Светло ,Пластчна

стега+USB кабел + ПВЦ кутија

Дeтско седиште за велосипед ELIBAS BEIGE

Редовна цена 2 999 ден Цена 2 499 ден
7 На залиха

Детско седиште за велосипед ELIBAS BEIGE

Детското седиште ELIBAS BEIGE е наменето за деца на возраст од 3 до 6 години,

но не потешки од 22 килограми. Ова седиште се монтира на задната рамка

од велосипедот со дијаметар помеѓу 30 и 40mm

преку пластични

и галванизиран челик отпорен на удар и сето тоа со цел да му даде сигурност

и безбедност на вашето дете. Седиштето има и воздушно перниче кое

го спречува потењето на вашето дете во топлите денови

Mi Portable Electric Air Compressor - преносен...

Цена 2 990 ден
Распродадено

LCD екран, 10.3 бари, 2000mAh литиумска батерија | Соодветен за тротинети, велосипеди, автомобилски гуми, топки, и тн. | Бесплатна и брза достава низ цела Македонија | 1 година гаранција

Wildman - водоотпорна предна торбица за...

Цена 1 490 ден
14 На залиха

Предна торбица погодна за електричните тротинети Xiaomi M365 / M365Pro / Segway ES1 / Segway ES2 и останати модели | Бесплатна и брза испорака низ цела Македонија |

Производот е додаен за споредба.