Торбица за мобилен телефон Макс
   Торбица за мобилен телефон Макс

   Торбица за мобилен телефон Макс

   Напиши рецензија (0)
   1.200 ден.
   со ДДВ
   На залиха
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Водоотпорна високо квалитетна торбичка за мобилен телефон

   Димензија: 21*9*10.5cm

   Можност за телефони до 6.0 инчи големина

   Тежина : 150 грама

   Водоотпорни материјали

   Quick release Velcro дизајн 1200

   26003
   15 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Торбица за мобилен телефон Макс

   15 други производи во иста категорија:

   Торбица за мобилен телефон Макс

   1.200 ден.
   со ДДВ