Поткатегории

Активни филтери

Држач за шише за велосипед MAX WBH-02

Редовна цена 310 ден Цена 149 ден
17 На залиха

Алуминиумски држач за шише

Материјал Алуминиум

Боја: Црна

Силвер

Црвена

Плава

Жолта

Тежина само 180 грама

Едноставно за монтажа и прилагодливо

на различна димензија на шише

Производот е додаен за споредба.