Повеќенаменски плакар Хектор
   Повеќенаменски плакар Хектор
   Повеќенаменски плакар Хектор
   Повеќенаменски плакар Хектор
   Повеќенаменски плакар Хектор
   Повеќенаменски плакар Хектор
   Повеќенаменски плакар Хектор
   Повеќенаменски плакар Хектор

   Повеќенаменски плакар Хектор

   Напиши рецензија (0)
   2.999 ден.
   4.990 ден.
   Заштеди 1.991 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Димензии: 78.5x77x30cm

   Корпи и шини: PP пластика, длабочина 10cm

   Боја: Бела

   Плакарот е изработен од 18 мм иверица од 1ва класа, која има Tse, European Union EN, ISO 9001 и FSC сертификати.

   Корпите и шините се изработени од оригинална PP пластика, без употреба на отпадна или рециклирана пластика, со цел заштита на храната која би била складирана во нив.

   Благодарение на модерниот дизајн, плакарот можете да го поставите во кујна, детска соба, купатило и други простории од Вашиот дом.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Димензии: 78.5x77x30cm

   Корпи и шини: PP пластика, длабочина 10cm

   Боја: Бела

   Плакарот е изработен од 18 мм иверица од 1ва класа, која има Tse, European Union EN, ISO 9001 и FSC сертификати.

   Корпите и шините се изработени од оригинална PP пластика, без употреба на отпадна или рециклирана пластика, со цел заштита на храната која би била складирана во нив.

   Благодарение на модерниот дизајн, плакарот можете да го поставите во кујна, детска соба, купатило и други простории од Вашиот дом.

   Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

   12-02-01
   12 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Повеќенаменски плакар Хектор

   16 други производи во иста категорија:

   Повеќенаменски плакар Хектор

   2.999 ден.
   4.990 ден.
   Заштеди 1.991 ден.
   со ДДВ