Плакар Arte
   Плакар Arte
   Плакар Arte
   Плакар Arte
   Плакар Arte
   Плакар Arte

   Плакар Arte

   Напиши рецензија (0)
   8.490 ден.
   11.500 ден.
   Заштеди 3.010 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Изработено од квалитетна 18mm иверица.

   Спецификации:

   Дрвени ногарки (15cm)

   Може да се фиксира на ѕид

   Голем простор за складирање

   Димензии:

   Висина: 136cm

   Ширина: 50cm

   Длабочина: 38cm

   Растојание помеѓу полици: 13cm или 18cm (опционално)

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Време на испорака: 10-15 дена

   570VLT1703
   100 производи

   Специфични референци

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Плакар Arte

   16 други производи во иста категорија:

   Плакар Arte

   8.490 ден.
   11.500 ден.
   Заштеди 3.010 ден.
   со ДДВ