Гардеробер со 3 врати 90х177cm - Atlantic Pine
   Гардеробер со 3 врати 90х177cm - Atlantic Pine
   Гардеробер со 3 врати 90х177cm - Atlantic Pine
   Гардеробер со 3 врати 90х177cm - Atlantic Pine
   Гардеробер со 3 врати 90х177cm - Atlantic Pine
   Гардеробер со 3 врати 90х177cm - Atlantic Pine

   Гардеробер со 3 врати 90х177cm - Atlantic Pine

   Напиши рецензија (0)
   11.999 ден.
   15.590 ден.
   Заштеди 3.591 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Изработен од висококвалитетна оплеменета иверица со дебелина од 18 mm

   Ширина: 90 cm  Висина: 177 cm  Длабочина: 42 cm

   Време на испорака: 15 дена

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Изработен од висококвалитетна оплеменета иверица со дебелина од 18 mm

   Ширина: 90 cm  Висина: 177 cm  Длабочина: 42 cm

   Време на испорака: 15 дена

   570VLT2932
   48 производи

   Специфични референци

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Гардеробер со 3 врати 90х177cm - Atlantic Pine

   16 други производи во иста категорија:

   Гардеробер со 3 врати 90х177cm - Atlantic Pine

   11.999 ден.
   15.590 ден.
   Заштеди 3.591 ден.
   со ДДВ