• Ново
  Плакар Мерлин - антрацит
  Плакар Мерлин - антрацит
  Плакар Мерлин - антрацит
  Плакар Мерлин - антрацит
  Плакар Мерлин - антрацит
  Плакар Мерлин - антрацит
  Плакар Мерлин - антрацит

  Плакар Мерлин - антрацит

  Напиши рецензија (0)
  4.490 ден.
  6.490 ден.
  Заштеди 2.000 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  Плакар кој додава елеганција во Вашиот дом или канцеларија, благодарение на неговата повеќенаменска примена и модерниот изглед.

  Плакарот е изработен од 1-ва класа 18мм иверица според стандардите на ЕУ и со TSE, EN, ISO 9001 и FSC сертификати. Не содржи канцерогени материи во рамките на Е1 стандардите.

  Рабовите на иверицата се кантирани со ПВЦ трака од 1-ва класа, отпорна на деформации. 

  Димензии:

  Висина:178 cm

  Ширина: 49 cm

  Длабочина: 32 cm

  Растојание помеѓу полици: 33 cm

  Висина на ногарки: 2.5cm


  Производот се испорачува спакуван во кутија и е од типот „склопи сам“. Монтажата е едноставна, а во кутијата е вклучено упатство и се' што ви е потребно за составување.

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  Плакар кој додава елеганција во Вашиот дом, благодарение на неговата повеќенаменска примена и модерниот изглед.

  Плакарот е изработен од 1-ва класа 18мм иверица според стандардите на ЕУ и со TSE, EN, ISO 9001 и FSC сертификати. Не содржи канцерогени материи во рамките на Е1 стандардите.

  Рабовите на иверицата се кантирани со ПВЦ трака од 1-ва класа, отпорна на деформации. 

  Димензии:

  Висина:178 cm

  Ширина: 49 cm

  Длабочина: 32 cm

  Растојание помеѓу полици: 33 cm

  Висина на ногарки: 2.5cm


  Производот се испорачува спакуван во кутија и е од типот „склопи сам“. Монтажата е едноставна, а во кутијата е вклучено упатство и се' што ви е потребно за составување.

  12-55-08
  14 производи

  Специфични референци

  Ново

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Плакар Мерлин - антрацит

  16 други производи во иста категорија:

  Плакар Мерлин - антрацит

  4.490 ден.
  6.490 ден.
  Заштеди 2.000 ден.
  со ДДВ