Гардеробер Erick 170х120cm
   Гардеробер Erick 170х120cm
   Гардеробер Erick 170х120cm
   Гардеробер Erick 170х120cm
   Гардеробер Erick 170х120cm
   Гардеробер Erick 170х120cm
   Гардеробер Erick 170х120cm
   Гардеробер Erick 170х120cm
   Гардеробер Erick 170х120cm
   Гардеробер Erick 170х120cm
   Гардеробер Erick 170х120cm

   Гардеробер Erick 170х120cm

   Напиши рецензија (0)
   18.990 ден.
   25.900 ден.
   Заштеди 6.910 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Висококвалитетна оплеменета иверица со дебелина од 18 mm

   Ширина: 120 cm  Висина: 170 cm  Длабочина: 43 cm

   Ширина на врата: 29,7 cm

   2 фиоки

   Полици

   Време на испорака: 15 дена

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Висококвалитетна оплеменета иверица со дебелина од 18 mm

   Ширина: 120 cm  Висина: 170 cm  Длабочина: 43 cm

   Ширина на врата: 29,7 cm

   2 фиоки

   Полици

   Време на испорака: 15 дена

   893RAN1412
   50 производи

   Специфични референци

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Гардеробер Erick 170х120cm

   16 други производи во иста категорија:

   Гардеробер Erick 170х120cm

   18.990 ден.
   25.900 ден.
   Заштеди 6.910 ден.
   со ДДВ