Гардеробер Industrial
   Гардеробер Industrial
   Гардеробер Industrial
   Гардеробер Industrial
   Гардеробер Industrial
   Гардеробер Industrial

   Гардеробер Industrial

   Напиши рецензија (0)
   14.999 ден.
   19.000 ден.
   Заштеди 4.001 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Гардеробер изработен од квалитетна иверица со дебелина од 18 mm

   Метални ногарки

   Ширина: 135 cm  Висина: 180 cm  Длабочина: 50 cm

   2 фиоки

   Време на испорака: 15 дена

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Гардеробер изработен од квалитетна иверица со дебелина од 18 mm

   Метални ногарки

   Ширина: 135 cm  Висина: 180 cm  Длабочина: 50 cm

   2 фиоки

   Време на испорака: 15 дена

   570VLT1601
   47 производи

   Специфични референци

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Гардеробер Industrial

   16 други производи во иста категорија:

   Гардеробер Industrial

   14.999 ден.
   19.000 ден.
   Заштеди 4.001 ден.
   со ДДВ