Пoвеќенаменски плакар Berlin - White 200x60x35cm
   Пoвеќенаменски плакар Berlin - White 200x60x35cm
   Пoвеќенаменски плакар Berlin - White 200x60x35cm
   Пoвеќенаменски плакар Berlin - White 200x60x35cm
   Пoвеќенаменски плакар Berlin - White 200x60x35cm
   Пoвеќенаменски плакар Berlin - White 200x60x35cm
   Пoвеќенаменски плакар Berlin - White 200x60x35cm

   Пoвеќенаменски плакар Berlin - White 200x60x35cm

   Напиши рецензија (0)
   12.990 ден.
   18.000 ден.
   Заштеди 5.010 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Плакар изработен од висококвалитетна оплеменета иверица со дебелина од 18 mm. Соодветен за складирање на облека, во бања и останати намени во домот или канцеларија.

   Метални ногарки

   Метални рачки

   Ширина: 60 cm  Висина: 200 cm  Длабочина: 35 cm

   Висина на полици 28,5 cm

   Време на испорака: 15 дена

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Плакар изработен од висококвалитетна оплеменета иверица со дебелина од 18 mm. Соодветен за складирање на облека, во бања и останати намени во домот или канцеларија.

   Метални ногарки

   Метални рачки

   Ширина: 60 cm  Висина: 200 cm  Длабочина: 35 cm

   Висина на полици 28,5 cm

   Време на испорака: 15 дена

   845HCT3924
   100 производи

   Специфични референци

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Пoвеќенаменски плакар Berlin - White 200x60x35cm

   16 други производи во иста категорија:

   Пoвеќенаменски плакар Berlin - White 200x60x35cm

   12.990 ден.
   18.000 ден.
   Заштеди 5.010 ден.
   со ДДВ