Гардеробер Erick 170х90cm
   Гардеробер Erick 170х90cm
   Гардеробер Erick 170х90cm
   Гардеробер Erick 170х90cm
   Гардеробер Erick 170х90cm
   Гардеробер Erick 170х90cm
   Гардеробер Erick 170х90cm
   Гардеробер Erick 170х90cm
   Гардеробер Erick 170х90cm
   Гардеробер Erick 170х90cm
   Гардеробер Erick 170х90cm
   Гардеробер Erick 170х90cm

   Гардеробер Erick 170х90cm

   Напиши рецензија (0)
   16.990 ден.
   22.900 ден.
   Заштеди 5.910 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Висококвалитетна оплеменета иверица со дебелина од 18 mm

   Ширина: 90 cm  Висина: 170 cm  Длабочина: 43 cm

   Ширина на врата: 29,7 cm

   1 фиока

   Полици

   Време на испорака: 15 дена

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Висококвалитетна оплеменета иверица со дебелина од 18 mm

   Ширина: 90 cm  Висина: 170 cm  Длабочина: 43 cm

   Ширина на врата: 29,7 cm

   1 фиока

   Полици

   Време на испорака: 15 дена

   893RAN1413
   49 производи

   Специфични референци

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Гардеробер Erick 170х90cm

   16 други производи во иста категорија:

   Гардеробер Erick 170х90cm

   16.990 ден.
   22.900 ден.
   Заштеди 5.910 ден.
   со ДДВ