Плакар Mateo
   Плакар Mateo
   Плакар Mateo
   Плакар Mateo
   Плакар Mateo
   Плакар Mateo
   Плакар Mateo
   Плакар Mateo
   Плакар Mateo

   Плакар Mateo

   Напиши рецензија (0)
   34.990 ден.
   42.690 ден.
   Заштеди 7.700 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Изработено од квалитетна 18mm иверица.

   Спецификации:

   Дрвени ногарки (габер) 10cm

   Рачки од метал и јаже

   UV облога

   Може да се прицврсти за ѕид

   Голем простор за складирање

   Вкупни димензии:

   Висина: 192cm

   Ширина: 180cm

   Длабочина: 52cm

   Димензии на горна полица:

   Ширина: 90cm

   Висина: 30cm

   Димензии на странична полица:

   Висина: 47cm

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Време на испорака: 10-15 дена

   8681875381139
   100 производи

   Специфични референци

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Плакар Mateo

   16 други производи во иста категорија:

   Плакар Mateo

   34.990 ден.
   42.690 ден.
   Заштеди 7.700 ден.
   со ДДВ