Повеќенаменски ормар Beta
   Повеќенаменски ормар Beta
   Повеќенаменски ормар Beta
   Повеќенаменски ормар Beta

   Повеќенаменски ормар Beta

   Напиши рецензија (0)
   4.990 ден.
   6.490 ден.
   Заштеди 1.500 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Изработен од висококвалитетна оплеменета иверица со дебелина од 18mm

   Метални ногарки

   Ширина: 55 cm  Висина: 80 cm  Длабочина: 30 cm

   Полици

   Време на испорака: 15 дена

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Изработен од висококвалитетна оплеменета иверица со дебелина од 18mm

   Метални ногарки

   Ширина: 55 cm  Висина: 80 cm  Длабочина: 30 cm

   Полици

   Време на испорака: 15 дена

   570VLT1717
   50 производи

   Специфични референци

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Повеќенаменски ормар Beta

   16 други производи во иста категорија:

   Повеќенаменски ормар Beta

   4.990 ден.
   6.490 ден.
   Заштеди 1.500 ден.
   со ДДВ