Плакар за во бања Erik- атлантик
   Плакар за во бања Erik- атлантик
   Плакар за во бања Erik- атлантик
   Плакар за во бања Erik- атлантик
   Плакар за во бања Erik- атлантик

   Плакар за во бања Erik- атлантик

   Напиши рецензија (0)
   6.490 ден.
   8.690 ден.
   Заштеди 2.200 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Изработено од квалитетна 18mm иверица.

   Спецификации:

   Висина: 184,6cm

   Ширина: 49cm

   Длабочина: 32cm

   Полици за складирање

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Време на испорака: 10-15 дена

   616TNM1103
   98 производи

   Специфични референци

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Плакар за во бања Erik- атлантик

   16 други производи во иста категорија:

   Плакар за во бања Erik- атлантик

   6.490 ден.
   8.690 ден.
   Заштеди 2.200 ден.
   со ДДВ