Метална закачалка Wellness
   Метална закачалка Wellness
   Метална закачалка Wellness
   Метална закачалка Wellness
   Метална закачалка Wellness

   Метална закачалка Wellness

   Напиши рецензија (0)
   999 ден.
   1.999 ден.
   Заштеди 1.000 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Декоративна закачалка за бања, која со својот модерен изглед и практичност ќе додаде доза елеганција во вашиот дом. Изработена од квалитетен метален профил, електростатски бојадисана, отпорна на гребење и 'рѓосување.

   Димензии

   Ширина: 50 cm

   Длабочина: 21 cm

   Висина на преден дел: 70 cm

   Висина на заден дел: 89 cm

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Декоративна закачалка за бања, која со својот модерен изглед и практичност ќе додаде доза елеганција во вашиот дом. Изработена од квалитетен метален профил, електростатски бојадисана, отпорна на гребење и 'рѓосување.

   Димензии

   Ширина: 50 cm

   Длабочина: 21 cm

   Висина на преден дел: 70 cm

   Висина на заден дел: 89 cm

   21-03-06
   61 производи

   Специфични референци

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Метална закачалка Wellness

   13 други производи во иста категорија:

   Метална закачалка Wellness

   999 ден.
   1.999 ден.
   Заштеди 1.000 ден.
   со ДДВ