Метална закачалка Доминик - бела
   Метална закачалка Доминик - бела
   Метална закачалка Доминик - бела
   Метална закачалка Доминик - бела
   Метална закачалка Доминик - бела

   Метална закачалка Доминик - бела

   Напиши рецензија (0)
   899 ден.
   1.390 ден.
   Заштеди 491 ден.
   со ДДВ
   Распродадено

   Димензија: 104x137х48cm

   Конструкцијата е изработена од високо издржливи метални профили, бојадисани со електростатска прашкаста боја отпорна на гребење.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Димензија: 104x137х48cm

   Конструкцијата е изработена од високо издржливи метални профили, бојадисани со електростатска прашкаста боја отпорна на гребење.

   MK21-01-01

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Метална закачалка Доминик - бела

   16 други производи во иста категорија:

   Метална закачалка Доминик - бела

   899 ден.
   1.390 ден.
   Заштеди 491 ден.
   со ДДВ