• Ново
  Огледало со полици за бања Лара - антрацит
  Огледало со полици за бања Лара - антрацит
  Огледало со полици за бања Лара - антрацит
  Огледало со полици за бања Лара - антрацит
  Огледало со полици за бања Лара - антрацит

  Огледало со полици за бања Лара - антрацит

  Напиши рецензија (0)
  1.999 ден.
  2.799 ден.
  Заштеди 800 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  Димензија:

  Ширина 60 cm.

  Висина 45 cm.

  Длабочина 2,2 cm.

  Димензии на огледалото:

  Ширина 45 cm.

  Висина 35 cm.

  Димензии на полицата:

  Ширина 60 cm.

  Длабочина е 10 cm.

  Димензии на малите полици:

  Ширина 10 cm.

  Дабочина 10 cm.

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  Димензија:

  Ширина 60 cm.

  Висина 45 cm.

  Длабочина 2,2 cm.

  Димензии на огледалото:

  Ширина 45 cm.

  Висина 35 cm.

  Димензии на полицата:

  Ширина 60 cm.

  Длабочина е 10 cm.

  Димензии на малите полици:

  Ширина 10 cm.

  Дабочина 10 cm.

  Полиците се изработени од 18мм иверица од 1класа која има Tse, European Union EN, ISO 9001 и FSC сертификати.

  Рабовите на иверицата се обложени со ПВЦ трака од 1ва класа, со која се спречуваат лесни деформации.

  Производот се испорачува спремен за употреба, со шрафови за прицврстување на ѕид. Соодветно спакуван и заштитен за транспорт.

  GENOVA-anthracite
  29 производи

  Специфични референци

  Ново

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Огледало со полици за бања Лара - антрацит

  16 други производи во иста категорија:

  Огледало со полици за бања Лара - антрацит

  1.999 ден.
  2.799 ден.
  Заштеди 800 ден.
  со ДДВ