Мебел за бања

Поткатегории

Активни филтери

Подна полица Енгл
-1 560 ден
  • -1 560 ден
  • Ново

Подна полица Енгл

Редовна цена 5 250 ден Цена 3 690 ден
200 На залиха

Корисна подна полица , во модерен дизајн за чување на вашите потребни омилени предмети, погодна за секој простор: Кујна - бања - дневна соба.

 

Спецификации:

- Изработена од дрвена рамка - Бамбус

- Вклучува три полици.

- Достапна во природна боја.

Димензии на производот:

Должина: 32 см.

Длабочина: 32 см.

Висина: 103 см.

Време на испорака: 10-14 дена

Подна полица Каен
-1 350 ден
  • -1 350 ден
  • Ново

Подна полица Каен

Редовна цена 4 640 ден Цена 3 290 ден
200 На залиха

Корисна подна полица- држач за пешкири во модерен дизајн за закачување крпи, погоден за секој простор: Кујна - бања.

 

Спецификации:

- Конструкција на рамка од борово дрво

- Достапна во боја: Природна

Димензии на производот: 39x17x145cm

Време на испорака: 10-14 дена

Плакар за перална Самира
-1 000 ден
  • -1 000 ден
  • Ново

Плакар за перална Самира

Редовна цена 4 490 ден Цена 3 490 ден
1 На залиха

Модерен и квалитетен италијански дизајн изработен од висококвалитетна оплеменета иверка и оков.

Димензии: 

Длабочина: 60cm

Висина: 88.3cm

Должина: 93.5cm

Производот е додаен за споредба.