• Ново
  Пoвеќенаменски плакар Berlin - Walnut, Black Marble 200x60x35cm
  Пoвеќенаменски плакар Berlin - Walnut, Black Marble 200x60x35cm
  Пoвеќенаменски плакар Berlin - Walnut, Black Marble 200x60x35cm
  Пoвеќенаменски плакар Berlin - Walnut, Black Marble 200x60x35cm
  Пoвеќенаменски плакар Berlin - Walnut, Black Marble 200x60x35cm
  Пoвеќенаменски плакар Berlin - Walnut, Black Marble 200x60x35cm
  Пoвеќенаменски плакар Berlin - Walnut, Black Marble 200x60x35cm

  Пoвеќенаменски плакар Berlin - Walnut, Black Marble 200x60x35cm

  Напиши рецензија (0)
  12.990 ден.
  18.000 ден.
  Заштеди 5.010 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  Плакар изработен од висококвалитетна оплеменета иверица со дебелина од 18 mm. Соодветен за складирање на облека, во бања и останати намени во домот или канцеларија.

  Метални ногарки

  Метални рачки

  Ширина: 60 cm  Висина: 200 cm  Длабочина: 35 cm

  Висина на полици 28,5 cm

  Време на испорака: 15 дена

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

  Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

  Плакар изработен од висококвалитетна оплеменета иверица со дебелина од 18 mm. Соодветен за складирање на облека, во бања и останати намени во домот или канцеларија.

  Метални ногарки

  Метални рачки

  Ширина: 60 cm  Висина: 200 cm  Длабочина: 35 cm

  Висина на полици 28,5 cm

  Време на испорака: 15 дена

  845HCT3923
  100 производи

  Специфични референци

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Пoвеќенаменски плакар Berlin - Walnut, Black Marble 200x60x35cm

  16 други производи во иста категорија:

  Пoвеќенаменски плакар Berlin - Walnut, Black Marble 200x60x35cm

  12.990 ден.
  18.000 ден.
  Заштеди 5.010 ден.
  со ДДВ