Плакар Lugano
   Плакар Lugano
   Плакар Lugano
   Плакар Lugano
   Плакар Lugano
   Плакар Lugano
   Плакар Lugano
   Плакар Lugano
   Плакар Lugano
   Плакар Lugano

   Плакар Lugano

   Напиши рецензија (0)
   22.990 ден.
   32.876 ден.
   Заштеди 9.886 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Изработено од квалитетна 18mm иверица.

   Димензии:

   Висина: 216,8cm

   Ширина: 120cm

   Длабочина: 42,5cm

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Време на испорака: 10-15 дена

   8683742031598
   100 производи

   Специфични референци

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Плакар Lugano

   16 други производи во иста категорија:

   Плакар Lugano

   22.990 ден.
   32.876 ден.
   Заштеди 9.886 ден.
   со ДДВ