Пoвеќенаменски плакар Berlin - White, Gold 202x60x35cm
   Пoвеќенаменски плакар Berlin - White, Gold 202x60x35cm
   Пoвеќенаменски плакар Berlin - White, Gold 202x60x35cm
   Пoвеќенаменски плакар Berlin - White, Gold 202x60x35cm
   Пoвеќенаменски плакар Berlin - White, Gold 202x60x35cm
   Пoвеќенаменски плакар Berlin - White, Gold 202x60x35cm
   Пoвеќенаменски плакар Berlin - White, Gold 202x60x35cm

   Пoвеќенаменски плакар Berlin - White, Gold 202x60x35cm

   Напиши рецензија (0)
   14.990 ден.
   19.990 ден.
   Заштеди 5.000 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Плакар изработен од висококвалитетна оплеменета иверица со дебелина од18 mm

   Метални ногарки

   Метални рачки

   Ширина: 60 cm  Висина: 202 cm  Длабочина: 35 cm

   Полици

   Време на испорака: 15 дена

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Плакар изработен од висококвалитетна оплеменета иверица со дебелина од18 mm

   Метални ногарки

   Метални рачки

   Ширина: 60 cm  Висина: 202 cm  Длабочина: 35 cm

   Полици

   Време на испорака: 15 дена

   845HCT5522
   50 производи

   Специфични референци

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Пoвеќенаменски плакар Berlin - White, Gold 202x60x35cm

   16 други производи во иста категорија:

   Пoвеќенаменски плакар Berlin - White, Gold 202x60x35cm

   14.990 ден.
   19.990 ден.
   Заштеди 5.000 ден.
   со ДДВ