Гардеробер Elina 180х210х52cm
   Гардеробер Elina 180х210х52cm
   Гардеробер Elina 180х210х52cm
   Гардеробер Elina 180х210х52cm
   Гардеробер Elina 180х210х52cm
   Гардеробер Elina 180х210х52cm
   Гардеробер Elina 180х210х52cm
   Гардеробер Elina 180х210х52cm
   Гардеробер Elina 180х210х52cm

   Гардеробер Elina 180х210х52cm

   Напиши рецензија (0)
   35.990 ден.
   45.590 ден.
   Заштеди 9.600 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Изработен од висококвалитетна оплеменета иверица со дебелина од 18 mm

   Ширина: 180 cm  Всиина: 210 cm  Длабочина: 52 cm

   Полици

   Висина на полиците: 37 cm

   Време на испорака: 15 дена

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Изработен од висококвалитетна оплеменета иверица со дебелина од 18 mm

   Ширина: 180 cm  Всиина: 210 cm  Длабочина: 52 cm

   Полици

   Висина на полиците: 37 cm

   Време на испорака: 15 дена

   506MNR2482
   50 производи

   Специфични референци

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Гардеробер Elina 180х210х52cm

   16 други производи во иста категорија:

   Гардеробер Elina 180х210х52cm

   35.990 ден.
   45.590 ден.
   Заштеди 9.600 ден.
   со ДДВ