Плакар Colorblock- атлантик
   Плакар Colorblock- атлантик
   Плакар Colorblock- атлантик
   Плакар Colorblock- атлантик
   Плакар Colorblock- атлантик

   Плакар Colorblock- атлантик

   Напиши рецензија (0)
   23.900 ден.
   29.690 ден.
   Заштеди 5.790 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Изработено од квалитетна 18mm иверица.

   Спецификации:

   PVC ногарки

   Медијапански рачки

   PVC кантирање

   Може да се прицврсти на ѕид

   Голем простор за складирање

   Димензии:

   Висина: 189cm

   Ширина: 120cm

   Длабочина: 48cm

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Време на испорака: 10-15 дена

   8683743421879
   100 производи

   Специфични референци

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Плакар Colorblock- атлантик

   16 други производи во иста категорија:

   Плакар Colorblock- атлантик

   23.900 ден.
   29.690 ден.
   Заштеди 5.790 ден.
   со ДДВ