Повеќенаменски плакар Артур
   Повеќенаменски плакар Артур
   Повеќенаменски плакар Артур
   Повеќенаменски плакар Артур
   Повеќенаменски плакар Артур
   Повеќенаменски плакар Артур

   Повеќенаменски плакар Артур

   Напиши рецензија (0)
   3.790 ден.
   7.490 ден.
   Заштеди 3.700 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Плакар кој додава елеганција во Вашиот дом, благодарение на неговата повеќенаменска примена и модерниот изглед. Соодветен за употреба во бања, кујна, ходник, дневна соба и тн.

   Плакарот е изработен од 1-ва класа 18мм иверица според стандардите на ЕУ и со TSE, EN, ISO 9001 и FSC сертификати. Не содржи канцерогени материи во рамките на Е1 стандардите.

   Рабовите на иверицата се кантирани со ПВЦ трака од 1-ва класа, отпорна на деформации. 

   Димензии:

   Висина: 180 cm

   Ширина: 35 cm

   Длабочина: 30 cm

   Растојание помеѓу полици: 19 cm

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Плакар кој додава елеганција во Вашиот дом, благодарение на неговата повеќенаменска примена и модерниот изглед. Соодветен за употреба во бања, кујна, ходник, дневна соба и тн.

   Плакарот е изработен од 1-ва класа 18мм иверица според стандардите на ЕУ и со TSE, EN, ISO 9001 и FSC сертификати. Не содржи канцерогени материи во рамките на Е1 стандардите.

   Рабовите на иверицата се кантирани со ПВЦ трака од 1-ва класа, отпорна на деформации. 

   Димензии:

   Висина: 180 cm

   Ширина: 35 cm

   Длабочина: 30 cm

   Растојание помеѓу полици: 19 cm


   Производот се испорачува спакуван во кутија и е од типот „склопи сам“. Монтажата е едноставна, а во кутијата е вклучено упатство и се' што ви е потребно за составување.

   12-26-01
   24 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Повеќенаменски плакар Артур

   16 други производи во иста категорија:

   Повеќенаменски плакар Артур

   3.790 ден.
   7.490 ден.
   Заштеди 3.700 ден.
   со ДДВ