Гардеробер Harold 175х188х50cm
   Гардеробер Harold 175х188х50cm
   Гардеробер Harold 175х188х50cm
   Гардеробер Harold 175х188х50cm
   Гардеробер Harold 175х188х50cm
   Гардеробер Harold 175х188х50cm
   Гардеробер Harold 175х188х50cm

   Гардеробер Harold 175х188х50cm

   Напиши рецензија (0)
   30.990 ден.
   41.000 ден.
   Заштеди 10.010 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Стилски гардеробер во антрацит боја. 

   Корпус изработен од висококвалитетна иверица, врати изработени од висококвалитетен медијапан. 

   Дебелина: 18 cm

   Димензии на гардероберот:

   Ширина: 175 cm  

   Висина: 188 cm  

   Длабочина: 50 cm

   Време на испорака: 15 дена

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Стилски гардеробер во антрацит боја. 

   Корпус изработен од висококвалитетна иверица, врати изработени од висококвалитетен медијапан. 

   Дебелина: 18 cm

   Димензии на гардероберот:

   Ширина: 175 cm  

   Висина: 188 cm  

   Длабочина: 50 cm

   Време на испорака: 15 дена

   125GLN1144
   50 производи

   Специфични референци

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Гардеробер Harold 175х188х50cm

   16 други производи во иста категорија:

   Гардеробер Harold 175х188х50cm

   30.990 ден.
   41.000 ден.
   Заштеди 10.010 ден.
   со ДДВ